AnaSayfa / Kadınca / 9 yaş kız çocuk için elbise modelleri

9 yaş kız çocuk için elbise modelleri

9 yaş kız çocukları için özel olarak tasarlanan birbirinden güzel elbise modelleri, siz değerli annelerin bir hayli ilgisini çekecek. Günlük kıyafetlerden tutun, okula giderken sivil olarak giyebilecekleri şahane kıyafetleri incelemeniz için bir araya getirdik.

Paylaşmış olduğumuz örnek elbiseleri bir çok internet sitesinden satın alabilirsiniz. 9 yaş çocuk için en güzel ve uygun fiyatlar LC waikiki mağazasında yer almaktadır.

Beğenmiş olduğunuz elbiseyi ister gerçek mağazasından dilerseniz  lcwaikiki.com adresinden temin edebilirsiniz.

Markalar o kadar albenili ve renkli kıyafetleri piyasaya sunuyorlar ki, insan gerçekten satın almak için sabırsızlanıyor. Kim kız çocuğuna böylesine farklı ve özel tasarımlı kıyafetlerden satın almak istemez ki…

9 Yaş Çocuk için satın alabileceğiniz kaliteli ve fiyatları uygun markalar:

H&M:  Uluslar arası kaliteli bir firmadır. Hazır giyim sektöründe adından defalarca söz ettirmiş olup, özel günlerde kız çocukları için indirimli kampanyalar yapmaktadır.

Sitesinden kampanyaları ve elbise modellerini inceleyebilirsiniz. Bu arada marka sadece Çocuk değil, Yetişkin ve gençler için birbirinden güzel koleksiyonlarla müşterilerine hizmet veriyor.

KOTON: Ülkemizin gururu hazır giyim sektöründe öncü bir marka olan koton, Yurt dışında ayrıca faaliyet göstermektedir.  28 ülkede 400 küsür mağazası ile adından fazlasıyla söz ettiriyor.

Kız çocuğunuza yazlık ve kışlık kıyafetleri kotondan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

PANÇO: Neredeyse 40 yıldır hazır giyim sektöründe var olan firma, sevgiyi, güveni biz anne ve babalara fazlasıyla aşılamıştır. Çocuk giyim denildiği zaman ülkemizde akla gelen ilk markalardan birisidir. Kalite arayanların adresi diyebiliriz.

CİVİL:  2 yaştan 16 yaşa kadar kız çocukların giyim ihtiyaçlarını karşılayabilen bir markadır. İnternet üzerinden ayrıca satış yapmaktadır.

9 yaş kız çocukları için birbirinden havalı, renkli ve dikkat çeken elbiseleri civil mağazalarında bulabilirsiniz.

DEFACTO:  Çok kısa bir süre içerisinde hızla gelişerek adından söz ettirdi.

2004 yılında açılan marka şimdilerde Türkiye’nin en büyük hazır giyim firmalarından birisidir. Kız çocuklarının giyim ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilmektedir.

KIZ ÇOCUK ELBİSE SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

BEDEN SEÇİMİ: Elbisenin güzel olmasından ziyade üzerinde durulması gereken en önemli nokta kaç beden olduğudur. Çocuğunuzun rahat etmesi gerekir.  Elbiseyi satın almadan önce özellikle internetten alışveriş yapılacaksa ‘’ Beden tablosu’’ kısmına göz atmanız  gerekir.

 

KUMAŞIN KALİTESİ:  Çocuk kıyafetlerinde bazı markalar ucuza kaçarak kalitesiz kumaş kullanıyor.

Elbisenin tasarımı ve güzelliğini bir kenara bırakarak kaliteli kumaştan imal edildiğine dikkat edilmeli Pamuk içerikli astar kullanılması gerekir.

Yukarıda size saymış olduğumuz markaların tamamı son derece kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan kız çocuk elbiseleri üretmektedirler.

ŞIK TASARIM:  Her zaman çocuklarımız en iyisini giysin isteriz. Kaliteli kumaştan üretilmiş tasarımı zarif olan elbiseleri tercih ediniz. Sadesi, renklisi ne ararsanız hepsi size bahsetmiş olduğumuz markaların koleksiyonlarında var.

FİYAT: Çok ucuz olan kız çocuk elbiselerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Genelde bu tarz ürünler marka olmayan yerlerde daha çok satışa sunuluyor ve hatta %90 indirim yalanlarıyla sizi kandırabiliyorlar.

O yüzden siz siz olun ucuz ve aynı zamanda indirim yapan mağazalardan uzak durun. Paylaşmış olduğumuz markaların mağazalarında bu tarz sorunlarla asla karşılaşmazsınız çünkü hepsi kendisini kanıtlamış, hazır giyim sektöründe öncü olan markalardır.

MARKA: Aslında en önemli kriter marka seçimidir. Markanın kendisini kanıtlamış olması gerekir. Sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir çok firma var.

Her birinden bugün fazlası ile bahsettik. Özellikle internet alışverişlerinde geri iade için ve mağdur olmamak adına markaları tercih ediniz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir