AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Anlamlı Yeni Sözler 2018

Anlamlı Yeni Sözler 2018

Anlamlı yeni sözleri 2018 yılı boyunca dilediğiniz sosyal platformda paylaşabilirsiniz. Facebook, twitter, instagram ve daha ismini söylemediğimiz mecralarda paylaş butonuna basarak anında yayınlayabilirsiniz.

2018 senesinde herkes sosyal medyada farklı söz paylaşımlarında bulunacak ve cümleler kuracak. Bu durumu daha anlamlı bit hale getirmek için sizlerde yeni resimli sözlerimizden istifade edebilirsiniz. Hepsi birbirinden özel ve dikkat çekici!

Sevdikleriniz için en iyisini ve en özelini seçmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden yeni sözlerden oluşan resimli bir koleksiyonu siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladık.

Sözler insana huzur ve kimi zaman ders verir. Neşeyi, mutluluğu ve bambaşka ayrıcalıkları hissetmenize olanak sağlar.

Başucunuzda yer alan ve içeriğinde birbirinden farklı özlü anlamlar barındıran bu sözler, ileri ki zamanlarda sizlere adeta bir referans olacak ve cümle kurmakta zorlandığınız yerde devreye girecektir.

Sadece paylaşmakla yetinmemeli ve aynı zamanda ezberlemeliyiz. Bulunduğumuz her ortamda anlamlı sözler sizin yardımcınız ve neşe kaynağınız olacaktır.

Anlamlı sözlere karşı ilgisi olan bay ve bayan ziyaretçilerimiz facebook hesabında beğendiklerini gönül rahatlığı ile paylaşabilir.

Anlamlı Sözler

– Affetmek öyle bir silahtır ki; İnsanı kimi zaman özgür kılar, bazen tüm korkular bir anda siler atar, işte bu yüzden çok değerlidir!

– İyi insanlar affetmeyi ve unutmayı severler. Bu onlar için en büyük intikamdır!

– Ağızdan çıkan söz ile silahtan çıkan kurşun aynıdır. İkisi de insanı öldürür; Biri bedeni öbürü ise ruhu!

– Aynalar insanların en iyi arkadaşlarıdır çünkü ağladığınız zaman asla gülmezler!

Gerçek dost seninle aynı yolu birlikte sonuna kadar yürür. Sahte dostlar ise sadece gidecekleri yere kadar size eşlik eder!

Hayat olduğu gibi değil, olması gerektiği gibidir!

Erkekler zengin olduğunda tüm kadınları elde edebileceğini sanır. Tıpkı makyaj yapan bir kadının kendisini dünyanın prensesi sanması gibi..!

Bazıları yağmur yağdığı zaman onu hisseder.. Kimiler ise sadece yağmur altında ıslanır!

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir