AnaSayfa / Tekno Beyin / Asus zenfone 5 ile görüntülü arama nasıl yapabilirim?

Asus zenfone 5 ile görüntülü arama nasıl yapabilirim?

Asus zenfone 5 telefonu bir çok özelliği ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Telefonun ön kamerası olmasına rağmen ve hattınızın 3G yada 4.5 G desteklemesine rağmen görüntülü arama yapamayabilirsiniz.

Kimisi bu sorunun hattından kaynaklandığını düşünüyor ve maalesef yanılıyor. Asus zenfone 5’in maalesef görüntülü konuşma desteği bulunmuyor.

Hat üzerinden direk olarak başkalarıyla görüntülü konuşma yapamazsınız. Bunun için google play yani Android marketten yan uygulama indirerek, internet vasıtasıyla sevdiklerinizle görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde bir çok akıllı cihazda görüntülü konuşma maalesef yok. Bu yüzden 3. parti uygulamalardan yararlanmanız gerekiyor.

Telefonunuzda internet varsa sizlerde aşağıda yer alan uygulamalardan beğendiklerinizi kullanarak hemen görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz.

ASUS ZENFONE 5 İLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YAPABİLECEĞİNİZ UYGULAMALAR:

SKYPE

Gerek bilgisayarda, gerek akıllı telefonlarda kendisini kanıtlamış dünyada ünlü görüntülü arama ve konuşma programı olan skype, kalitesinden yıllardır ödün vermedi.

MSN, Messenger’ın sonunu getiren bu uygulama sizi asla yarı yolsa bırakmaz ve ihtiyaçlarınızı fazlası ile karşılar.

3g yada 4gye gerek kalmadan kasmadan sevdiklerinizle skype sayesinde doyasıya görüntülü konuşma gerçekleştirebilir hatta bir çok dosya gönderebilirsiniz.

SKYPE İNDİR:

KakaoTalk: Free Calls & Text

Eskiden beri bilinen ve aynı zamanda başarısı ile dikkat çeken bir uygulama diyebiliriz. Ülkemizde çok fazla popüler değil ama görüntülü konuşmak isteyenlerin adeta ilacı

İNDİR

Görüntülü konuşma icq chat

Kolay kullanımı ve başarılı arayüzü ile memnun kalacağınız bir görüntülü konuşma uygulaması olan İCQ, google play’de en çok indirilenlerden birisi. Ayrıca ‘’ editörün seçimi’’ kaliteli bir uygulama

İNDİR

imo görüntülü görüşmeler

Milyonlar tarafından indirilen  bir başka görüntülü konuşma uygulaması İMO! Kullanımı çok basit ve arayüzü sizi yormayacak, kullanmaktan büyük keyif alacaksınız.

Tavsiye ettiğimiz güzel bir uygulamadır. Sevdiklerinizle rahatça doyasıya görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

İNDİR

LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

Tıpkı whatsapp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarından birisidir. En büyük özelliklerinden birisi görüntülü görüşme özelliği olmasıdır. Kullanımı kolay ve hızlı arayüzü ile sizi fazlası ile memnun edecek!

İNDİR

SOMA ücretsiz görüntülü arama

Arayüzünü gördüğünüzde whatsapp’tan bir farkı olmadığını anlayacaksınız.

Tek farkı; Görüntülü konuşma özelliğinin olması! Bu fark öyle yabana atılacak bir fark değil arkadaşlar.

Günümüzde görüntülü konuşma özelliği sunan çok az program var.

İNDİR

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Telefonda ve tablette google play store nasıl güncellenir

Telefon ve tabletlerde fabrika ayarlarına geri dönünce bazen Google Play güncellemiyor ve eski sürümde kalıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir