AnaSayfa / Ajandam / Azeztulit Taşı Nedir? Özellikleri Ve Hakkında Bilgi

Azeztulit Taşı Nedir? Özellikleri Ve Hakkında Bilgi

Azeztulit taşının rengi  : Beyaz ya da renksizdir.

Görünümü ; Opak kuvarsa yanda çizgili berraktır.

Nadirlik Özelliği ; Hem nadir eşyalardan birisidir , hem de çok pahalı bir taştır.

Kaynağı ; Kuzey Carolina’dır. ( Bu taş sadece tek bir madenden çıkarılmaktadır. )

Taşın Özellikleri

Azeztulit , taşı çok nadir bulunan ve ışık saçan taşlardan birisidir. Yani yeni çağın taşı olarak bilinir. Bunun yanı sıra mineral krallığında yer alan bu taş en rafine taşlardan birisidir ve son derece saf titreşimleri vardır.

Özellikle yüksek olan frekanslara karşı rahatça uyum sağlar. Azeztulit taşı ruhsal olan evrime yardımcı olmak için yüksek frekansları yeryüzüne indirir.

Bu taş hem bilincinizi arttırır , hem farkındalığınızı hem de titreşimlerinizi yüksek seviyelere kadar ulaştırır. Azeztulit sizin titreşimlerinizi yükseltirken , başkalarının yararına olumlu olarak bir titreşim yaymanıza yardımcı olur.

Sizler bu güzelim taşı temizlemenize hiç gerek yok. Çünkü Azeztulit taşı her zaman enerji doludur.

Eğer sizler hem yüksek olan frekanslarla hem de ruhsal alemlerle çalışmaya pek alışık değilseniz o zaman bu taşa çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Bu taşın yaymış olduğu titreşim kayması çok güçlüdür ve bunu asimile edesiye kadar hoş olmayan yan etkileri olabilir. Azeztulit Akuamarin ya da Ametrin gibi taşları kullanarak kendi yolunu hazırlar.

Bu kayma olmadan önce kesinlikle eski olan meseleler çözülmeli ve duygusal temizlenme ise bir an önce tamamlanmalıdır. Azeztulit taşının opak olanında ince bir titreşim vardır.

Azeztulit ruhsal alanda zihinsiz bir durum ortaya çıkarır ve fiziksel olan bedenin etrafında koruyucu bir spiral yaparak meditasyonu kolay bir hale getirir. Bunun yanı sıra Kundalinin omurga boyunca yükselmesini sağlar.

İyileştirme Gücü

Azeztulit taşı fiziksel olarak kansere , iltihaba ve hücresel düzensizliklere karşı çok iyi gelir. Kronik olan hastalıklara , amacı canlandırmak ve iradeyi onararak kişiye yardımcı olur. Bu taşın iyileştirme gücü genel olarak ruhsal titreşimdedir.

Konumu ;

Üçüncü göz , uygun görülen yer veya Taç

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir