AnaSayfa / Ajandam / Bağkur müşteri hizmetleri numarası telefonu

Bağkur müşteri hizmetleri numarası telefonu

Bağkur müşteri hizmetleri telefon numarasını Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iletişim merkezinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Önerleriniz, soru ve şikayetleriniz hatta ihbar dahil olmak üzere tüm hepsini ‘’ ALO 170’’ hattını arayarak anında gerçekleştirebilirsiniz.

15 kasım 2010 tarihinde hizmete giren Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi, Türkiye iş kurumu ve aynı zamanda mesleki yeterlilik kurumu tarafından vatandaşa sağlanan tüm hizmetler hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapıyor ve aynı zamanda isteklerinizi ve şikayetlerinizi çözüme kavuşturuyor.

İletişim merkezini arayan herkes bir uzmanla muhatap oluyor ve her türlü soruya anında cevap bulabiliyor. Taleplerinizi sonuçlandırmak için ellerinden geldiğince size yardımcı oluyor.

Eğer ki çağrılara hemen cevap üretilmez ise anında gerekli kuruluş yada kurumlar ile iletişime geçiliyor ve 72 saat içerisinde talebinize cevap veriliyor.

ARAMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

170 hattını aramadan önce kesinlikle yanınızda TC kimlik kartınızın bulunması gerekir. İşleminizin hızlı gerçekleşmesi için kimlik kartınız gereklidir.

ALO 170’i aradığınız vakit, sizin adınıza bir başvuru oluşturulur ve takip numarası verilir. Üç iş gününün ardından tekrardan arayıp, başvurunuzla alakalı bilgiyi alabilirsiniz.

Size verilen başvuru takip numarasını sakın kimseye söylemeyin, vermeyin!

SGK, BAĞKUR, MYK, İŞKUR, ÇSGB mevzuatları ile alakalı her türlü soru ve bilgiyi ALO  170 telefonunu arayarak anında öğrenebilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir