AnaSayfa / Kadınca / Banyo Lif Modelleri 2018

Banyo Lif Modelleri 2018

Banyo lifleri en yeni 2018 örnekleri ile karşınızda! Birbirinden değişik tasarımları ve renkleri ile göz kamaştıran örgü lifler, banyolarınızı olduğundan daha güzel bir yer haline getirecektir.

Ülkemizin banyo kültürü dünyaca ünlüdür ve gelişmesine katkı sağlayan en önemli unsu ise liflerdir. Eskiden bu yana hala popülerliğini koruyan el emeği örgü lifler yeni sezon çeşitleri ile aklınızı başınızdan alacak ve hangisini örsem diye kararsız kalacaksınız!

Duygularınızı, düşüncelerinizi ve hayal ettiklerinizi örgü liflerin üzerine işleyerek çok değişik örnekler ortaya çıkartabilirsiniz.

Lif çeşitlerine baktığınız zaman zaten insanların hayal gücünü görebilirsiniz. Çiçeklisi, hayvanlısı, renklisi, motiflisi, sembollü olanından tutun takımlara kadar bir çok lif örneğinin olması bu işin ne kadar özenerek ve sevilerek yapıldığının bir göstergesidir.

Eskiden anneannelerimiz çeyizlere çok önem verirlerdi ama şimdilerde ise kimse bu geleneğe o kadar özen göstermiyor.

En azından Anadolu’da örgü çeyiz kültürünü yaşatmaya çalışan binlerce insanın olması içimizi rahatlatıyor. Onların sayesine her yıl yeni modelleri ve motifli örnekleri görebiliyoruz.

El emeği kültürünü devam ettirmek ve mirasa sahip çıkmak için sürekli üretmeli ve insanlarla paylaşmalıyız. Günümüzde internet sayesinde milyonlarca insana ulaşabiliyoruz.

İşte bu nimetten faydalanmalı ve ördüğümüz örgü lifleri her yerde paylaşmalıyız. Facebook’tan tutun instagram, twitter ve youtube gibi video sitelerini bolca kullanmalı ve örgü kültürünün daha fazla yayılmasına destek olmalıyız.

Bu istikamette devam ettikçe her yıl yeni örgü lifleri ve daha güzellerini görebilmiş olacağız. Kalolisi, hayvan figürlüsü, takımlısı, gelin damatlısı, elbiseli, kare, yuvarlak ve uzun olmak üzere daha aklınıza gelemeyecek bir çok lif örneğinden istifade edebileceğiz. Bizde bu kültüre sahip çıkmak adına bu senenin en yeni ve en güzel lif örneklerini sizlerle paylaşmak istedik.

İŞTE KARŞINIZDA 2018 LİF MODELLERİ

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir