AnaSayfa / Ajandam / Bim market müşteri hizmetleri numarası kaç?

Bim market müşteri hizmetleri numarası kaç?

Bim, ülkemizde en çok tercih edilen marketlerden birisidir. Çalışmalarına 1995 senesinde toplamda o zamanlar 21 mağaza ile başlamıştır.  ‘’ Bim birleşik mağazalar A.ş’’nin temel ilkesi gıda ve tüketim malzemelerini mümkün mertebe en uygun ve ucuz fiyata, kaliteyle tüketiciye ulaştırmaktır.

İşte bu ilkesi sayesinde günümüzde milyonlarca insan Bim’den gözü kapalı alışveriş yapıyor.

Müşteri Hizmetleri: 0850 254 44 44

Telefon numarası: 0216 564 03 03

Faks için : 0216 311 79 78

E-posta ( Mail adresi): iletisim@bim.com.tr

Yabancı ülkelerde yüksek indirim adı verilen (hard-discount) modelini ülkemizde ilk Bim gerçekleştirmiştir. Belirli miktardaki sınırlı ürünlerle pek çok sayıda özel markalı ürüne ayrıca sahip olmayı hedefliyor.

1997 senesinde ülkemizin ilk özel markası ürünü olan Dost süt, müşterilerin beğenisine sunuldu ve milenyum dediğimiz 2000 senesinde 600, 2005 senesinde ise 1200 kadar mağazaya ulaşan bim market 2016 yılında kendisini ikiye katlatı ve 5.500 kadar mağaza ile hizmet vermeye başladı.

Günümüzde hala bu sayı giderek artmaktadır. Şok, A101 gibi marketlerle kıyasıya rekabet halinde diyebiliriz. Bir çok markette bulamayacağınız birbirinden farklı markayı çok uygun fiyatlara bimden satın alabilirsiniz.

BİM ayrıca bilindik markaların tüm tabularını yıktı, kimse tarafından bilinmeyen çok kaliteli ve uygun fiyatlı markalı ürünleri raflarında satıyor.

Borsa İstanbul’a 2005 senesinde BIMAS kodu ile kote oldu ve aralık 2016 yılında ise hisselerinin yüzde yetmiş biri halka açıldı. Bu şekilde işlem görmeye devam etti.

Nisan 2009 yılında ise Fas ülkesinin kazablanka isimli kentinde aynı gün içerisinde toplamda 10 mağaza açma başarısını gösterdi.

Şu anda Bim A.Ş’nin fasta 300 kadar mağazası vardır. 2014 senesinin ikinci yarısında ise mısır ülkesinde 40 küsür mağaza açtı şimdilerde ise 200 kadar mağazası ayrıca MISIR’da bulunmaktadır.

BİM İLETİŞİM HARİTASI:

ALTERNATİF ULAŞIM VE ADRES:

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir