AnaSayfa / Ajandam / Blackberry müşteri hizmetleri numarası ( İletişim)

Blackberry müşteri hizmetleri numarası ( İletişim)

Blackberry telefon kullananların en çok muzdarip olduğum durumlardan birisi resmi Türkçe destek ve iletişim. Bu konuda ne yazık ki internette bir çok karmaşık bilgi var. Sizler için ulaşabileceğiniz numaralar ve mail adreslerini bulduk.

Blackberry Müşteri Hizmetleri

Tel: 0216 456 02 60 Adres: Sedef Cad. Ataşehir, İstanbul

Alternatif telefon: 0216 456 47 05

Mail adresi: info@blackberry-tr.com

BURADAN AYRICA DESTEK FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ >> TIKLA

BlackBerry markasının önceki ismi ‘’ Research In Motion’’ olarak biliniyor. Kablosuz cihaz üreten firma, Kanadalı bir telekomünikasyon cihaz üreticisi olup, BlackBerry adından sayısız telefon üretmiştir.

Özellikle tuşlu akıllı telefon kullanmak isteyenlerin bir numaralı tercihidir. Firmanın resmi gerçek ofisi Kanada ontario’da bulunmaktadır.

BlackBerry markasının kurucusuna Türk diyorlar. Sebebi ise Mike lazaridis’in doğum yerinin İstanbul oluşudur.

2013 yılında firma  ‘’ Research In Motion’’ ismiyle faaliyet gösterirken şimdilerde ‘’ BlackBerry’’ ismiyle adından sıkça söz ettiriyor. Birbirinden kaliteli ve farklı tasarım cep telefonlarıyla kullanıcıları cezp ediyor.

Dünyada yaklaşık olarak seksen milyon kullanıcısı var. Firma Nasdaw ve Toronto borsaları üzerinden ayrıca işlem görüyor.

Daha önceki ismiyle 2008 senesinde kanada ülkesini en iyi 100 işvereni olarak gösterilmiştir. 2009 senesinde fortune magazine,  ekonomik kriz olduğa halde firmayı son 3 senede %80 kar eden ve aynı zamanda en hızlı büyüyen şirket olarak göstermiştir.

Milenyum yılı olarak kabul edilen 2000’li yıllarda firma kendisini sürekli geliştirdi ve gelirlerini iki katına çıkardır. Ardından 2011 yılının hemen ilk çeyreğinde düşüşe geçti.

Bunun en büyü sebeplerinden birisi Avrupa ve özellikle kuzey Amerika Pazar payını kaybetmesidir.  Böylelikle %80 seviyesinde marka değer kaybetmiştir.

Ardından şirketin hissedarları arasında anlaşmazlık çıktı. Ufak hissedarların bir çoğu duruma tepki gösterdikten sonra Mike Lazaridis ile Jim Balsille, CEO görevlerini Throsten Heins’e devretmiştir.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir