AnaSayfa / Kadınca / Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu üzerine yapılan desenleri süslemek için elimizden geldiğince farklı motifler tercih etmeye çalışırız. Havlunun sadeliğini ve onun kullanışına engel olmayacak aksesuarları kullanmaya özen gösteriniz.

Daha güzel ve göze hitap eden allı ve pullu dediğimiz ürünleri süs olarak kullanmak, havluyu olduğundan daha modern ve şık bir hale getirir.

Dilerseniz havlunuzu daha şık bir hale getirmek için kenarlarına simler, boncuklar yada değişik renkli ipler kullanabilirsiniz.

Bu tarz şaşalı havlu kenarlarını çeşitli kaynaklardan yada internet sitelerinden demin edebilirsiniz. Günümüzde sosyal medyanın gücünü bilmeyen yoktur.

Bu mecralarda sadece fotoğraflar, videolar değil aynı zamanda elişleri ev hanımları tarafından paylaşılmaktadır. Sitemizin facebook sayfasını özellikle takip ederek yeni ve güncel olan havlu kenarlarından haberdar olabilirsiniz.

Bildiğiniz standart dantel ipleri ile yapılan havlu kenarlarının işlemelerini baz alarak siz değerli hanımlar bu işlemelerin aralarına boncuklar ekleyerek onu olduğundan daha farklı gösterebilirsiniz. Bu fark çeyizimize artı bir görünüm olarak yansıyacak ve görenler çok şaşıracak.

Boncuklu havlu kenarlarını illa burada yer alan örnekler gibi yapmanıza gerek yok. Kendi hayal gücünüzle ve zevkinizle daha değişik olanlarını örebilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz örneklerin şekli veyahut rengi hoşunuza gitmeyebilir, o yüzden canınız nasıl istiyorsa o şekilde yapabilirsiniz.

Artık günümüzde bir çok tuhafiyecide hazır elişi ürünleri satılmaktadır. Bunlardan birisi ise ‘’ Hazır  boncuklu iplerdir. Bu bahsettiğimiz iplerle havlularınızın kenarlarını kolaylıkla süsleyebilir, görenleri hayretler içine düşürebilirsiniz!

İşlemelisinden tutun, motiflisine, renkli ve boncuklu örneklerine kadar envai çeşidi bulunan havlu kenarlarının en güzellerini her zaman olduğu gibi sitemde bulabilirsiniz. Hem kendi örmüş olduğum örnekleri hem ise internette ve sosyal medyada gördüğüm örnekleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Tatlı Sevimli Çocuk Resimleri

Çocuklar birçoğumuzun zaafıdır. Onlar güldüğünde onları yeme isteği uyanır, kimi zaman da onları öpücüklere boğmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir