AnaSayfa / Oyunkolik / Clash Of Clans 5. Seviye İçin Köy Düzeni Ganimet Savunma Ve Klan Savaşı

Clash Of Clans 5. Seviye İçin Köy Düzeni Ganimet Savunma Ve Klan Savaşı

Clash Of Clans’ta yapacağınız köy düzeni çok ama çok önemlidir. Çünkü köy düzeniniz mesela çok kötü ve düzensiz ise o zaman rakip köyünüze çok kolay bir şekilde girer ve köyünüzü yerle bir eder.

Bunun için de birçok kişinin kafasına takılan soru her zaman aynı acaba köy düzeni mi nasıl yapsam. Ben şimdi arkadaşlar 5.seviyeden başlayacağım ve bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğim.

İlk olarak şunu bilmeniz de fayda vardır köy düzeni yaparken çok karışık yapın eğer tüm binaları bir yere toplarsanız o zaman rakip içeri girer ve sıra sıra tüm binalarınızı patlatır böyle olunca da köyünüz %100 yıkılır.

Böyle olmasını istemiyorsanız o zaman yapmanız gereken iş çok basit her zaman karışık köy düzeni yapın veya örümcek tarzı veya kelebek tarzı köy düzeni yapabilirsiniz.

clash of clans 5. seviye köy düzeni savunma

5.seviye köy düzeninde iyi bir savunma yapmak için ilk olarak yapacağınız köy düzeni çok iyi ve güzel olmalıdır.

Yani amacınız hammadde değilse o zaman savunmalarınızı her zaman içeri kısma alın ve dışarıya hammaddelerinizi verin.

Bu şekilde rakip duvarlarınızla ve hammaddelerinizle uğraşırken savunmalarınız da onları rahatlıkla vurur. Bu şekilde yapabilirsiniz.

Clash of Clans 5.Seviye İçin Clan Savaşı Düzeni

Klan savaşı oyunun en önemli etkilerinden birisidir ve arkadaşlar şunu belirtmek isterim kaybedeceğiniz 3 yıldız yenilmenize sebep olabilir.

İlk olarak sizden yüksek birisinden yardım alın 5.seviye köy binam var nasıl bir düzen yapmalıyım diye klandakiler size yardımcı olacaklardır.

Eğer yabancı klanda iseniz o zaman arkadaşlar netten birçok video var oralardan yararlanabilirsiniz. Ama ben bir tane sizlerle paylaşacağı aşağıdan klan savaşı düzenine bakabilirsiniz.

Clash of Clans 5.Seviye Ganimet Koruma

Ganimetlerinizi korumak için yapmanız gereken savunmalarınızı ön plana çıkarmak ve hammaddelerinizi de içeri almak oluyor.

Evet eğer tam tersini yaparsanız rakip takım ganimetlerinizi çok kolay bir şekilde alır ve gider.

Clash’ta zaten en önemli etkenlerden birisi ganimettir.

Örnek verelim bir bina yükseltecekseniz her şey tam adam geldi 100 bin aldı ne oldu sizin tekrardan 100 bin ganimet kasmanız gerekecek bu yüzden savunmalar dışarı , ganimetler içeri olsun.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Clash Of Clans Duvarlar

Duvarlar yani surlar clash of clans’ta en önemli yapılardan birisidir. Çünkü arkadaşlar duvarlarınız ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir