AnaSayfa / Oyunkolik / Clash of clans oyunu sildim eski oyunu nasıl geri getirebilirim?

Clash of clans oyunu sildim eski oyunu nasıl geri getirebilirim?

Clash of clans oyununu yanlışlıkla sildiniz ve geri getiremiyorsanız, kesin olmasa da yüzünüzü güldürecek çözüm önerisini anlatacağım.

Genellikle telefona format atıldığı zaman eski oyunun verileri kaybolur ve her şeye sıfırdan başlarsınız. Clash of clans oyunun geri getirmek için yapabileceğiniz basit yöntemler vardır.

1 – İlk önce Clash of Clans hesabınıza giriş yapın ve ardından Google play ile bağlan tuşuna basınız. Eski hesabınız ile bağlantı kuracak ve kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

2 – Hesabınıza Google+ yada Game Center ile giriş yapın ve oyunu indirerek oyunun içerisinde ayarlar bölümüne gelin. Size ‘’ Eski köyünüzü istiyor musunuz’’ diye soracak evet derseniz köyünüz tekrardan yüklenecektir.

3 – Apple cihazı olanlar game center hesabına, Android telefon kullananlar ise google play hesabına giriş yaparak eski yedeklerini yükleyebilirler.

SONUÇ: Google play hesabınızda yer alan neredeyse bütün oyunları GMAİL üzerine kaydedilir.

Format atarken tüm bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Telefonunuza format attıktan sonra eski verilerinizi ve oyun yedeklerinizi kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Clash of clans oyununuzun yedeği zaten Google hesabınızda var. Oyunu indirin ve  google play ile giriş  yapın. Eski köyümüz gelecektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Clash Of Clans Duvarlar

Duvarlar yani surlar clash of clans’ta en önemli yapılardan birisidir. Çünkü arkadaşlar duvarlarınız ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir