AnaSayfa / Sözler & Mesajlar / Çok Güzel Cuma Mesajları Anlamlı Resimli

Çok Güzel Cuma Mesajları Anlamlı Resimli

Çok Güzel Cuma Mesajları Hem Anlamlı Hem Resimli
Çok güzel ve aynı zamanda anlamlı resimli Cuma mesajlarını sayfamızda bulabilir, beğenmiş olduklarınızı Facebook, Twitter, İnstagram hesaplarınızda paylaşabilirsiniz

Kandil ve bayramlardan sonra en özel günlerin başında Cuma gelmektedir. Böyle bir özel gün için birbirinden özel sözleri sayfamızda yayınlıyoruz.

Resimli sözler gerçekten kendimizi ifade edebilmemizin en güzel yoludur. Cuma mesajlarını da bu kategoriye dahil ederek sizlere elimizden geldiğince anlamlı olanlarını sunmaya gayret gösteriyoruz. Özlü sözler, hadisler kimi zaman dua içerikli Cuma sözlerine sitemizde yer veriyoruz. Bu bahsetmiş olduğumuz mesajları arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza gönül rahatlığı ile gönderebilir, onları hoşnut edebilirsiniz. Bir taraftan da özel günlerin değerini kavramış olursunuz.

Kimi zaman insan içinden geçen iyi dilekleri resimli olarak anlatmak ister. Özellikle dini içerikli etkileyici Cuma sözlerini günümüzde facebook ve tiwttier gibi sosyal mecralarda kullanıcılar büyük bir hevesle arkadaşları ile paylaşmaktadır.

Resimli Cuma Sözleri

Yeni bir güne ‘’ Bismillahirrahmanirrahim’’ Cuma gününü bize kavuşturan rabbimize hamdolsun

Cumanız sevgiyle, aşkla, mutluluk ile dolsun ve olsun. Hepinize Hayırlı Cumalar

Dualar gönlümüzde olduğu sürece cumalar daha bir güzel olur. Cumanız mübarek olsun arkadaşlar

Cuma gününe aşık olanın aşkı sonsuz olsun. İyi cumalar

Cumanın yüzü suyu hürmetine içinizden geçen tüm duaları rabbim kabul etsin… AMİN Hayırlı Cumalar

Cumalarınız mübarek, dualarımız kabul, yolumuz İslam Ve Kuran Yolu olsun

Bugün günlerden rahmet, bereket, huzur, şefkat, merhamet ve himmet. Bugün günlerin günü Cuma günü! Cumanız hayırlı olsun

Cuma günlerin en kıymetlisi ve aynı zamanda değerlisidir. Kandil, aşure ve bayramlardan bile daha önemlidir. Cuma günü inananların dünya ve ahretteki bayramı Cuma günüdür. Cumanız mübarek olsun.

Hakka yürümek için ilk önce yollar uzanır, ardından tomurcuklar çiçek açar sırf onu görebilmek için, senin içinde dua eden birileri var. Allah’a dua et durma haydi bugün Cuma!

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

Ne sana muhtaç olayım nede bir başkasına nede muhtacın başına taç olayım! Sen bizi başkalarına Muhtaç etme ya rabbi! Muhtaç olacaksam eğer bir tek sana Muhtaç olayım!

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Mevlana’nın Aşk sözleri Resimli ( Facebook-Twitter-İnstagram Paylaş)

Mevlana denildiği zaman akla aşk ve hoşgörü gelmektedir. Bazıları bu aşkı dünyevi aşk ile karıştırıyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir