AnaSayfa / Kadınca / Çok güzel lif modelleri

Çok güzel lif modelleri

Anneler artık çocuklarına bebek battaniyesi örmekten sıkılmış olacaklar ki, onlara artık birbirinden güzel lifler örüyorlar. Liflerin doğal ve sağlıklı olması örülmesinin en büyük etkeni olarak kabul ediliyor. Hayal gücünüzü kullanarak sizlerde çocuklarınıza ve sevdiğiniz insanlara birbirinden güze örgü lifler örebilirsiniz.

Ev hanımları liflerin bu niteliklerini çok iyi bildiklerinden dolayı hem evlerini hem banyolarını süslemek için elinden gelenin en iyisini örerek çaba gösteriyorlar.

Lif örmek isteyen bayanlar kendi hayal gücüyle çok daha özel ve tarz olanlarını örebilir, örmüş olduklarını hem sitemizde hem sosyal medya adreslerinde paylaşabilirler. Birbirinden farklı ve çeşitli lif örnekleri arasından seçim yapmanız bir hayli zor olacak. İnsan şu güzel örneklerin hepsini örmek istiyor ama zaman sınırlı olduğundan dolayı imkan olamıyor.

Ev hanımları hem yetenekli hem hamarat olduklarından dolayı farklı lifler örebiliyorlar. Onların bu sınırsız yaratıcılığı sayesinde bizlerde her yeni sezonda çok daha farklı ve çeyizlerimiz için güzel lif örneklerini görebiliyoruz.

Bilinen en klasik lif örnekleri arasında düz renkli, yuvarlak, uzun ve kare lifler yer alıyor. Bu saymış olduğum banyo lifleri kolay olduğundan dolayı örgüye yeni başlayanların ilk karşılaştıkları örneklerdir.

Zamanla tecrübe kazandıkça sizlerde çiçekli, hayvanlı ve meyve desenli gibi çok değişik motiflerle süslenen değişik ve zor örgü lifler örebilirsiniz. Bunun için sayfamızda bir çok örnekten faydalanabileceğinizi özellikle belirtmek isterim.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Yeni Doğum Yapan Bir Annenin Sütü Nasıl Artar?

Yeni doğum yapan annelerin kafasında olan soru şudur; SÜT! Aslında kafaları karıştıran birçok sebep vardır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir