AnaSayfa / Oyunkolik / CS : GO Fps Arttırma Ve Yükseltme

CS : GO Fps Arttırma Ve Yükseltme

Biliyorsunuz ki Counter Strike serisinde en çok popüler olan ve herkes tarafından oynanan serisinden birisi de Counter Strike Global Offensive’dir.

Bu oyun , oyuncular tarafından çok seviliyor ve büyük bir iştahla oynanıyor. Oyunun sistem gereksinimleri çok fazla olmadığı için oyuncuları pek fazla yormuyor.

Fakat buna rağmen birçok kişi Counter Strike Global offensive’nin kasmasından şikayetçi. Yani bilgisayar sistemi çok düşük olan oyuncular bu durumu pek sevmiyor diyebiliriz.

Counter Strike Global Offensive oyununda yüksek FPS almak istiyorsanız o zaman grafik ayarlarını kurcalamanız gerekiyor. Örnek verecek olursak aşağıya bir resim ekledim ayarları o şekilde yapabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki gibi ayarları yaparsanız daha yüksek bir FPS alabilirsiniz.

BU GRAFİK AYARLAMALARININ NE ETKİSİ OLACAK?

Bu ayarlarda eğer bir aksilik meydana gelmezse FPS’niz büyük açıda artacaktır. Yani sizler 30 FPS avantaj elde edeceksiniz. Yukarıda gördüğünüz ayarlar oyunun grafik kalitesini biraz düşürecek,  fakat performans artışı çok büyük olacaktır.

FPS konusuna ek olarak aşağıya bir video ekledim. Sizler aşağıda bulunan videoyu izleyerek de FPS’nizi rahatlıkla arttırabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Lol Yasuo Oynanışı Taktikleri Kabiliyet Dizilimi Ve İtem Dizilimi Nasıl Olmalıdır?

Legens Of Legens Yasuo Hakkında Kısa Bilgi Yasuo azmiyle dikkat çeker ve tam bir kılıç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir