AnaSayfa / Kadınca / Dantel Modelleri Yeni 2018

Dantel Modelleri Yeni 2018

Dantel modelleri yeni tasarımları ile 2018 yılında evlenecek olan genç kızlarımızın çeyizini süsleyecek.

Kullanım alanı bir hayli geniş olan dantel, sadece elişlerinde değil aynı zamanda çeşitli aksesuar ve kıyafet ürünlerinde kullanılmaktadır.

Akla ilk olarak ev ve çeyizler için örülen elişleri geliyor ama aslında biraz önce belirttiğimiz gibi giyim sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İşte bu yüzden her sene yeni, farklı, renkli örneklerini görebiliyorsunuz. Dantelin modası kolay kolay geçmez ve hiçbir zaman geçmeyecek gibi görünüyor.

Bugün evlerinizde kullanabileceğiniz, kızınızın çeyizi için örebileceğiniz 2018 dantel örneklerini sizlerle paylaşacağım. Masa, vitrin, mobilya, televizyon ve daha bir çok ev ürünü için kullanabileceğiniz yepyeni dantel çeşitlerini sizlere takdim edeceğim.

Dantelleri isterseniz yatak odanızdaki komidin ve mobilyalar için tercih edebilir, dilerseniz nevresim ve çarşaflarınızın kenarlarına dantel örebilirsiz.

Eğer kendi başınıza öreceksiniz biraz sabır etmeli ve yılmamalısınız. En zor elişi örneklerinin başında gelir ve sabır gerektirir.

Dantellerin bir çok çeşidi vardır ve tahmin ettiğinizden çok daha fazla örneği vardır. Seçmiş olduğunuz örneği sevdikleriniz ve çeyiziniz için örebilirsiniz.

Bu işlerden pek fazla anlamayanlar internet ve youtube gibi kaynaklardan yapılışlarını öğrenebilirler. Günümüzde özellikle Video sitelerinde ev hanımları artık kanallar oluşturmakta ve buradan anlatımlı yayınlar yapmaktadır.

Eğer danteli yakın bir akrabanız yapacak ise, siz sadece paylaşmış olduğumuz örneği ve ona uygun ipi seçmeniz yeterli olacaktır. İllaki birebir aynısı olacak diye bir kaide yok. Örneklerli zevkiniz göre değiştirebilirsiniz.

Geleneksel elişlerimiz arasında yer alan dantellere kendinizce modern dokunuşlar yaparak onları daha değişil bir tasarıma büründürebilirsiniz. Renk ve model seçimini siz değerli misafirlerime bırakıyorum.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir