AnaSayfa / Kadınca / Dantel Seccade Örnekleri 2018

Dantel Seccade Örnekleri 2018

Namaz kılanların en çok sevdiği elişi kuşkusuz dantel seccadelerdir. 2018 yılında yeni işleme ve desenleriyle dantel seccadeler sitemizde yer almaya devam edecek.

Modern yaşam tarzını benimseyen insanlar her daim değişik ürünler tercih eder yada bu ürünleri kendileri tasarlamak isterler.

Bunların dışında pek çok özel ürünü kendileri tasarlar yada satın alırlar. Bu özel olarak bahsettiğimiz şey dini ürünlerdir. İbadetlerimizi gerçekleştirdiğimiz başörtüsü, tesbih, namaz elbisesi, seccade gibi özel ürünleri ya kendimiz emek vererek yaparız yada satın alırız.

İbadet ürünlerini olduğundan daha güzel bir hale getirmek için değişik işlemeler ve şekiller kullanabiliriz. Örneğin tespihin güzel kokması için değişik kokular kullanılabilir yada namazımızı kıldığımız seccadelerin üzerlerini farklı desenlerle işleyerek daha fazla kıldığımız namazdan feyiz alabiliriz.

Lakin bu işlemeleri yaparken abartıdan kaşınılmalı ve gösterişli olmaması gerekir. Dinimizde gösteriş ve şaşa iyi değildir. Dini motifler ve desenler arasında en makul olanı çiçeklerdir. Dantel seccadenizi çiçeklerle ve güllerle işleyebilirsiniz.

Dantel seccade modellerini gerek sitemizde gerek bir çok sosyal platformda bulabilirsiniz. Bu senenin en güzel işlemeli ve farklı dantel seccadelerini bilgiajandam.org farkıyla görebilecek, beğendiklerinizi gönül rahatlığı ile örebileceksiniz.

Günümüzde hazır olarak satılan bir çok seccade çeşidi vardır. Bunlar arasında kadifeli olanlar popülerdir. Fiyatları biraz pahalı olduğundan dolayı dantel ile yapılan seccadeler tercih edilmektedir.

Uygun fiyata alabileceğiniz dantel ipleri ile sizlerde çok güzel seccadeler örebilirsiniz. En yeni dantel seccade örneklerini 2018 yılı boyunca sitemizden takip edebilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir