AnaSayfa / Oyunkolik / dota 2 sistem gereksinimleri 2017 – 2018

dota 2 sistem gereksinimleri 2017 – 2018

Dota 2’ye yeni başlayacak olanlar oyunun sistem gereksinimlerini haliyle merak ediyorlar. Makalemizin altında detaylı bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

Moba türünde multiplayer tarzında oynanan harika bir oyun. LOL yani (League of Legends)’ın en büyük rakiplerinden birisidir.

Oyunun açılımı Defense of the Ancients.  Oyun başarı elde ettikten sonra Valve kolları sıvadı ve çok daha gelişmiş grafik ve oynanabilirlikle karşımıza çıktı.

Zamanında Warcratft 3’ün modu olarak karşımıza çıkan Dota 3, bir anda popüler olarak milyonlarda oyuncu tarafından çok beğenildi

Steam, Half life, Cs go gibi oyunların mimarisi olan valve, Tıpkı bu oyunlardaki prensibini bozmayarak dota 2 geliştiricilerine tam destek verdi ve fikirlerini onlarla paylaşarak oyunun çok daha fazla gelişmesine ve milyonlar tarafından sevilmesine neden oldu. Valve’nin politikalarını gerçekten takdir etmek gerekiyor.

Dota 2’nin en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olmasıdır. Steam hesabı alarak dota 2’yi anında bilgisayarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda bir kahraman seçiyorsunuz ve online olarak diğer oyuncular ile PVP atıyorsunuz.

Kahraman 1. seviyeden başlıyor ve oyun içerisinde tecrübe puanı kazandıkça gelişim gösteriyor ve 25. seviyeye kadar yükseltebiliyorsunuz.

DOTA 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

WİNDOWS 7, WİNDOWS 10 İŞLETİM SİSTEMİ

ÇİFT ÇEKİRDEKLİ EN AZ 2.8 GHZ’DE ÇALIŞAN İNTEL YADA AMD İŞLEMCİ

4 GB RAM

EKRAN KARTI: GEFORCE 8600, 9600 GT YADA AMD HD 2600 / 3600

15 GB KULLANILABİLİR ALAN

DİRECT X 9.0C  VE DİRECT X 10

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Clash Of Clans Duvarlar

Duvarlar yani surlar clash of clans’ta en önemli yapılardan birisidir. Çünkü arkadaşlar duvarlarınız ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir