AnaSayfa / Kadınca / En Güzel Lif Modelleri 2018

En Güzel Lif Modelleri 2018

2018 yılının en güzel lif örneklerini siz değerli ziyaretçilerim için paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. Bir çoğunu ben ördüm, bazılarını ise sosyal medyadan alarak sayfama ekledim.

Lif örnekleri ile evlerinizi ve banyolarınızı renklendirebilir, bu mekanları olduğundan daha estetik ve şık bir hale kolayca dönüştürebilirsiniz.

Örgü liflerin birbirinden envai çeşit örnekleri bulunuyor. Lahana modelinden tutun elbiseli, kare, uzun, yuvarlak, çiçekli, hayvanlı, takımlı derken işin içersinde çıkamıyor ve hangisini örsem diye şaşırıp kalıyorsunuz. Gerçekten lif dünyasına bir kere girdiğiniz zaman içinden çıkamıyorsunuz. Bu kadar güzel ve farklı örneğin olduğu elişi dünyasında karar vermek hakikaten çok zor.

Bayanlar dış görünüşlerine biz erkeklerden daha fazla önem verir. Bununla kalmayıp, çevresinde olup bitenleri izlemez ve çevresine karşıda bir hayli duyarlıdır.

İşte onların bu doğal niteliğinden mütevellit elişlerinde birbirinden farklı ve estetik tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Şıklığı ve estetikliği bir arada bulabileceğiniz en güzel örgü örneği kuşkusuz liflerdir. Lifleri hafife almamak lazım. Çeyizlerin vazgeçilmezi ve sandıklarımızın göz bebeğidir.

Her kadın kendi tarzına göre lif örer. Bazıları şiş işi ile örerken, kimileri tığ işi ile çok güzel lif örnekleri ortaya çıkartabilmektedir. Banyoları renklendirmek ve çeyiz sandıklarınızı güzelleştirmek istiyorsanız sizlerde en yeni lif örneklerini hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Sanılanın aksine aslında örmesi kolaydır. Örgüye yeni başlayan genç kızların ilk tercih sebebi örgü liflerdir. Sebebi ise örülmesi çok basit olduğundan mütevellittir.

İlk defa örgü örmek isteyen hanımlarımız özellikle kare şeklinde desensiz olan örgü lifleri denemeliler. İlerleyen safhalarda figür, işleme, motif ve desenleri ayrıca öğrenerek sizlerde birbirinden güzel lifler örebilirsiniz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Bebeğe 6. Aydan Sonra Ne Verilir?

Bebeklerin bakımı nasıl önemli ise yemek düzenleri de o kadar önemlidir. Yetişkin olarak bizim yiyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir