AnaSayfa / Ajandam / Evkur müşteri hizmetleri numarası

Evkur müşteri hizmetleri numarası

Evini kurmak ve düzenlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi ‘’Evkur’’ ülkemizin en çok tercih edilen mağazalarından birisi. Satın aldığınız mobilya ve ürünlerin parasını sıkışmadan, zorlanmadan aylar sonra ödeyebileceğiniz Evkur’da eviniz için ne ararsanız var.  Mağaza ile ilgili önerileriniz, şikayet ve taleplerinizi  0212 473 46 46 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak bildirebilirsiniz.

Firmanın adresi:Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Kat:9 Küçükçekmece / İstanbul

Çalışmalarına ilk olarak 1972 senesinde ‘’ Murat Halı mağazaları’’ ismi altında başlamış ve ardından 1987 yılında vizyonunu değiştirerek; Perakende mağazacılığa geçmiştir.

1994 senesinde adını ‘’ Evkur Alışveriş Merkezleri’’ olarak değiştirdi.  İlk başlarda tek bir mağaza ile faaliyetlerine başlayan firma şimdilerde 30 tane İstanbul’da, 56 tane Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinde yer almaktadır. Kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

İlk zamanlarda sadece halı satan evkur firması günümüzde ise birbirinden farklı akla halyale gelmeyen ürünleri satıyor.

Ev aletleri mobilya, zücaciye, porselen, halı, kozmetik, spor aletleri, bilgisayar, cep telefonu, elektronik ürünler, evlenenlerin vazgeçilmezi beyaz eşyaları ve dekoratif mobilyalar dahil olmak üzere neredeyse yetmiş bin çeşit rün sizleri bekliyor. Mağazalarda yürüyen merdiven olması müşterilere ayrı bir konfor sağlıyor.

Müşteriler kredi kartı yada nakit ödeme seçeneklerinden istediğini seçip aynı zamanda kredi kartsız, peşinatsız sadece sözleşmeli ödeme seçeneklerinden kolayına hangisi geliyorsa onu seçebiliyor.

Evkur’un en çok sevilen tarafı da bu olsa gerek. Reklamlarda sürekli görüyorsunuz ‘’ Hiç peşinatsız, kredi kartsız’’ iş te insanlara en cazip gelen tarafı bu diyebiliriz. Hatta ödemeye 1 yıl sonra başlayabiliyorsunuz.

Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden birisi olan evkur firmasından gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir