AnaSayfa / Ajandam / Evleneceksen Gel Adres ve Telefon Numaraları

Evleneceksen Gel Adres ve Telefon Numaraları

evleneceksen-gel-iletisim
Evleneceksen Gel İletişim Bilgileri
Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın birlikte sunduğu Evleneceksen Gel adlı evlilik programı, şuan için Türkiye genelinde en fazla takip edilen ve izlenen evlilik programları arasında yer almaktadır.

Geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel, yeni sezon ile birlikte Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Hafta içi her gün saat 15:00’da yayınlanan programa başvuru yapmak için, internet ya da telefon kanallarını kullanabilirsiniz.

Evleneceksen Gel İletişim

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumlarıyla yayınlanan Evleneceksen Gel programı, yurt içi ve yurt dışından tüm insanların başvurularını dikkate almaktadır.

Evleneceksen gel adres ve telefon numaraları üzerinden irtibata geçebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Telefon üzerinden başvuru yapacak olan kişilerin 0212 540 05 05 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır.

Ayrıca internet üzerinden www.facebok.com.tr/evleneceksengel adresine ulaşarak, kendinizi anlattığınız bir mesaj gönderebilirsiniz. Facebook üzerinden yapılan başvurular da dikkate alınmakta ve sizlere programa katılım ile alakalı olarak geri dönüt yapılmaktadır. Ayrıca canlı yayın esnasında herhangi bir adaya talip olmak isteyen kişiler de, belirtilen telefon numaralarından stüdyoya ulaşabilmektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir