AnaSayfa / Ajandam / Evleneceksen Gel Ayşe Teyze Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Evleneceksen Gel Ayşe Teyze Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

evleneceksen-gel-ayse-teyze-kimdir
Evleneceksen Gel Ayşe Teyze Kimdir Hakkında Bilgi?
Hafta içi her gün saat 15.00 da Show tv de, Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunumuyla izleyiciyle buluşan programın oldukça geniş bir izleyici kitlesi vardır.

Yeni ve mutlu bir hayata yelken açmak isteyen insanın evlenmelerine yardımcı olan programın yeni fenomenleri arasında Ayşe teyze de bulunmakta, sempatik ve bir o kadar da eğlenceli bir kişiliğe sahip olan Ayşe teyze, Balıkesir’de ikamet etmektedir.

Başında geçen 3 evlilik maalesef ona mutluluk ve huzur vermemiştir. 4 çocuk sahibi olan Ayşe Teyze programa farklılık katmış ve renk kişiliğiyle izleyicilerin ilgisini çekmiştir.

55 yaşında olan Ayşe Teyzenin pozitifliği, renkli kişiliği ve ilginç dansları izleyicilere keyif vermektedir. Ayşe teyze, programın artık olmazsa olmazı haline gelmiş sevecen yaklaşımı, giyim ve konuşma tarzıyla doğal bir insandır. Zaman zaman damat adaylarıyla yaşadığı polemikler izleyicileri kahkahaya boğmuştur. Asıl amacı yıllardır aradığı mutluluğu yakalamak olan Ayşe teyze, gelen talipler arasında oldukça seçici davranmaktadır. Program sunucularıyla da yaşadığı diyaloglarda bir hayli renklidir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Turkcell Kalan Dakika Öğrenme Ve Sorgulama

Eğer hattınız Turkcell is eve kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek istiyorsanız bunu birkaç yoldan kısaca nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir