AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Başak Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Evleneceksen Gel Başak Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

evleneceksen-gel-basak
Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu evleneceksen gel programı katılımcıları arasında yer alan Başak bronz tenli sarı saçlı bir bayandır.

O da diğer tüm adaylar gibi kendisine uygun bir aday gelmesini beklemektedir. Güzel bayan 22 yaşında olup daha önceleri bir evlilik yapmasına rağmen henüz çocuk sahibi olmamıştır.

Hanımefendi Ankara da ikamet ettiğini belirtmektedir. Aday Başak’ın Twitter ve İnstagram adreslerini merak edenler için belirtilmelidir ki Star TV ekranların da yayınlanan Evleneceksen Gel programının formatı gereğince bu bilgiler alelade verilmemektedir.

Güzel bayanın sosyal medya hesaplarına ulaşılmasında arama motorları devreye girmektedir. Uğur Arslan ve Seda Sayan toplumuz da kişilerin program da görüştürülüp adaylara yönlendirme yapmaları ile takdir edilmektedir.

Muhteşem ikili diğer evlilik programlarına fark atarak ısrarla izlenen TV programları arasında yer almayı başarmıştır.

Ailelerin genç yaşta ki evlatlarını gönül rahatlığı içerisinde evlendirmek ( elbette gençlerin de rızasıyla ) üzere programa göndermelerinde ebeveynler tarafından program sunucularının gönüllerde taht kurmalarının önemli bir yeri bulunmaktadır. Evleneceksen Gel Başak gibi diğer adayları ile birlikte tüm hızıyla devam etmektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir