AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Başvuru Formu ve İletişim Adresleri

Evleneceksen Gel Başvuru Formu ve İletişim Adresleri

evleneceksen-gel-basvuru-formu
Yeni sezondan itibaren Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Evleneceksen Gel programı, hız kesmeden devam ediyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumlarıyla önemli bir izleyici kitlesi yakalayan programa, başvurular da yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Evleneceksen gel başvuru formu ve iletişim adresleri üzerinden ilgili kişilerle irtibat kurabilir ve programa başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Şartları

Evleneceksen Gel programına başvuru yapabilmek için aranan tek şart bekâr olmaktır. Bunun dışında beklenen bir şart yoktur. Türkiye’nin ve dünyanın her kesiminden herkesin başvurusu dikkate alınmaktadır.

Programa başvuru için telefon ya da internet kanalını kullanabilirsiniz. 0212 540 05 05 numaralı telefondan programa ulaşarak başvuru yapmak istediğinizi dile getirebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler de Facebook üzerinden Evleneceksen Gel sayfasına ulaşarak, mesaj yoluyla başvuru yapabilir.

Kendinizi genel olarak tanıtan bir mesajı gönderdiğiniz takdirde, başvurunuz dikkate alınacaktır.

Program Show TV’ye geçtikten sonra stüdyosu da değişikliğe uğramıştır. Şuan için program, Show TV’nin İstanbul stüdyolarında izleyenleri ile buluşmaktadır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir