AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Bekir Halay Dansı

Evleneceksen Gel Bekir Halay Dansı

evleneceksen-gel-bekir
Evlendirme programları kendi yayın saatinde en çok izlenen programlardır. Bu programlarda gelen adaylar kendilerine gelen taliplerle karşılaşmakta ve tanışmaktadır.

Ancak bu programlarda dans, tartışma, hayat hikâyelerinin paylaşılması gibi anlarda yaşanmaktadır. Şarkı söyleyen adaylar olduğu gibi dans eden adaylarda vardır.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu evleneceksen gel Bekir halay dansı ile bazen güldürmekte bazen de gergin olan ortamı yatıştırmaktadır. Her gün yeni adayların çıktığı ve bazen yoğun duygusal anların yaşandığı evleneceksen gel bu dans ve şarkılarla biraz olsun yatışmakta ve ortamın havası daha da yumuşamaktadır.

Evleneceksen Gel Programına Nasıl Başvurulur?

Evleneceksen gel programı için başvuru adresleri program içinde verilen telefon numarası aracılığıyla olabileceği gibi programın resmi internet sayfalarına girerek de yapılabilmektedir. Başvurunuz kabul edilirse sizi arayarak stüdyoya davet ediyorlar ve gerekirse ulaşım imkânını size sağlıyorlar.

Çok fazla formalite içermeyen başvuru sırasında temel bilgileriniz istenerek daha önce başka programlara başvurup başvurmadığınız sorgulanıyor. Aynı zamanda size güvenebilmek ve adayları mağdur etmemek için geçmişiniz de araştırılıyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir