AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Bekir Kim Nereli Soyadı Nedir?

Evleneceksen Gel Bekir Kim Nereli Soyadı Nedir?

evleneceksen-gel-bekir-hakkinda
Evlendirme programlarına gün geçtikçe daha fazla başvuru yapılmaktadır. İnsanların yalnız olmaları ve çevrelerince uygun evlenmeye uygun bir aday çıkmaması sebebiyle bu programlara başvurmaktadırlar.

Bu nedenledir ki evlendirme programları yıllardır ekranlardadır ve en çok izlenen programlar arasındadır. Özellikle kendi yayın saatlerinde. Evlilik için gelmiş ve taliplerini bekleyen bir aday da evleneceksen gel Bekir’dir.

Evleneceksen gel Bekir kim nereli soyadı nedir diye merak eden ve bu adaya talip olarak gelmek isteyen insanlar evleneceksen gel programının resmi internet sitesine başvurmalı ve bu adayın özgeçmişine bakarak bilgi sahibi olabilirler.

Evlendirme Programına Talip Olarak Katılmak

Eğer evlilik programına beğendiğiniz bir aday için talip olarak çıkmak istiyorsanız bu programların internet adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca programı telefonla da arayarak gelmeden önce adayla konuşma fırsatı da bulabilirsiniz. Evleneceksen gel programında aday olan Bekir 40 yaşındadır ve aslen Karslıdır. İstanbul’da aşçı olarak çalışmakta ve hayatını devam ettirmektedir. En son ipekle nişanlanan Bekir halayıyla meşhur bir adaydır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir