AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Caner Tülin

Evleneceksen Gel Caner Tülin

evleneceksen-gel-caner-tulin
Evlendirme programları daha önce hiç televizyon karşısına çıkmamış insanları adaylarıyla buluşturduğu gibi ünlü insanları da evlendirme yolunda adımlar atmaktadır. Bunun en iyi örneklerinden biri de Caner ve Tülin’in evlilik programlarına çıkmasıdır.

Yıllar önce başka evlilik programına katılarak tanışan ve sevgili olan ancak ilişkilerini sürdüremeyen Caner ve Tülin şimdilerde farklı evlendirme programına çıkarak taliplerini arıyor.

Evleneceksen gel Caner Tülin için de durum budur. İzleyici ilk olarak Tülin’i gördüğünde şaşırsa da yılların daha da güzelleştirdiği Tülin hiç evlilik yapmadığı söyleyerek bir kez daha izleyenlerini şaşırtıyor.

Evlilik Programına Katılma Şartları

Evlendirme programına katılmak için belirli bir şart yok. Başvurunuz onaylandıktan sonra sizin geçmişinizin araştırılması neticesinde bu programlara aday olarak katılabilirsiniz. Belirli bir yaş kısıtlamasının da olmadığı programlara daha çok 18 yaş üstü insanların katılmaktadır.

Programlarla ilgili daha fazla bilgi almak için programın internet adresine ulaşabilir ve başvuru formunu doldurarak sizde evlilik programına katılabilirsiniz. Bir adaya talip olmak ise daha kolay formalitede olmaktadır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir