AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Çek Tulumbayı Şarkısı Ve Dansı Solmaz

Evleneceksen Gel Çek Tulumbayı Şarkısı Ve Dansı Solmaz

evleneceksen-gel-cek-tulumbayi
Star TV yayınlarının ardından yeni sezonu ile Show TV’ye geçiş yapan Evleneceksen Gel programı hafta içi her gün canlı yayınları ile izleyicilerin evlerine konuk olmaya devam etmektedir. Eğlenceli sunumu ile Evleneceksen Gel sürpriz adayları ile çiftleri buluşturmakta ve çiftlere umut ışığı olmaktadır.

Evleneceksen Gel programının en çok dikkatleri çeken ve dansı ile gündeme bomba gibi oturan ismi Solmaz talipleri ile yaşadığı ilişkilerde de gündemde yerini korumaya devam etmektedir.

Programa katıldığı ilk gün dansı ile dikkatleri çeken Solmaz “Tulumba” şarkısı ve kendine özgü dansı ile en çok konuşulan gelin adayları arasında yerini almıştır.

Solmaz Ve Nurullah Aşkı Ne Durumda?

Yaptığı tulumba dansı şovu ile pek çok kişinin beğenisini kazanan Solmaz Nurullah’ı bu konu yüzünden kaybedebilir. Nurullah Solmaz’ın bu şekilde oynamasından oldukça rahatsız olduğunu dile getirdi.

Locanın asi kızı Solmaz bu danstan vazgeçmeyeceğini ifade etti. Nurullah bu tepkinin üzerine Solmaz ile bir arada olmak istemediğini ifade ederek ayrılma kararı aldı.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir