AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Damat Adayları Ve İsimleri 2016 2017

Evleneceksen Gel Damat Adayları Ve İsimleri 2016 2017

evleneceksen-gel-damat-adaylari
Evleneceksen Gel programı Show TV ekranlarında beğeni ile takip edilmeye devam etmektedir. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı program gelen damat adayları ile konuşulmaktadır. Damat adayları arasında en çok konuşulan isimlerden biri Nurullah Bey’dir.

Nurullah Bey Kimdir?

Evleneceksen Gel programının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nurullah Bey 23 yaşındadır. Yakışıklı damat adayı 25 ile 28 yaşları arasındaki bayan taliplerini beklemektedir.

Yaş kriteri koyan Nurullah Bey gelen taliplerinin olgun olmasını istemektedir. Fazla kıskanç insanlar ile anlaşamadığını dile getiren damat adayı Nurullah Bey işletme sahibidir.

Kendisi gibi ayakta durabilen güçlü karakterli bayanlar ile yoluna devam etmek isteyen Nurullah Bey Solmaz ile ekran önünde ilişki yaşamıştı. Fakat Solmaz’ın ekran karşısında oynaması Nurullah Bey tarafından istenmemektedir. Bu durumu kabul etmeyen Solmaz danstan vazgeçemeyeceğini dile getirmiştir.

Ekran karşısında Nurullah ve Solmaz arasında gerginliğin yaşanmasının ardından Nurullah Bey Solmaz ile olmak istemediğini bu şekilde bir ilişkinin yürümeyeceğini ifade ederek Solmaz ile yolunu ayırma gereği duymuştur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir