AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Dilara Ve Annesi Kimdir Nerelidir?

Evleneceksen Gel Dilara Ve Annesi Kimdir Nerelidir?

evleneceksen-gel-dilara
Evleneceksen Gel programı gelin ev damat adaylarının hayallerini süslemeye devam etmektedir. Pek çok genç çifti hayallerine kavuşturan program aynı zamanda çiftlere ikinci baharlarını da yaşatmak için umut ışığı olmaktadır.

Ekranların en çok konuşulan Evlilik programından biri olan Evleneceksen Gel hafta içi her gün canlı yayını ile izleyicilerin karşısına çıkarak onları neşelendirmektedir.

Ekranda farklı talipleri ile de en çok konuşulan evlilik programlarından biri olan Evlenecek Gel’in yarışmacılarından Dilara ve annesi de programın en çok konuşulan isimleri arasında yerini almıştır. Dilara, efendi kişiliği ve sessiz yapısı ile beğenilen gelin adayları arasında yer almaktadır.

18 yaşında olan gelin adayı yarışmaya annesi ile birlikte katılmıştır. Gelin adayı taliplerini ararken dürüstlüğe çok fazla önem verdiğini sık sık dile getirmektedir. İzleyiciler tarafından da sessiz ve sakinliği ile tanınıp beğenilen genç gelin adayı daha önce hiç evlilik yapmamıştır.

Dilara’nın Annesi Kimdir?

Evlilik programına annesi ile katılan Dilara’nın kendisi kadar annesi de konuşulan isimler arasında yerini almıştır. Dilara’nın annesi Filiz 44 yaşında iki evlilik yapmıştır. Kızı ile katıldığı yarışmada adaylarını arayan gelin adayı Filiz emekli polis memurudur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir