AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Dilara Yaşı Boyu Kaç Nereli?

Evleneceksen Gel Dilara Yaşı Boyu Kaç Nereli?

evleneceksen-gel-dilara-kim
Ekranların farklı formattaki evlilik programlarından biri olan Evleneceksen Gel adayların mutluluğuna destek olmaktadır. Çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek isteyen program aynı yolu birlikte yürümek isteyen adayların nişan ve düğün törenlerini yapmaktadır.

Çiftlerin aradığı mutluluğu bulma yolunda en çok tercih ettiği programlardan biri olan Evleneceksen Gel programının sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan yapmaktadır.

Evleneceksen Gel programının sarışın güzellerinden biri olan Dilara annesi ile birlikte locada taliplerini aramaya devam etmektedir. Daha önce evlilik yapmayan Dilara 18 yaşındadır.

1.70 boyundaki güzel gelin adayı uzun saçları ile dikkatleri çekmektedir. Gelin adayı gelecek olan talibinin dürüstlüğe önem vermesini ve dürüst olmasını istiyor.

 Dilara’nın Annesi Filiz de Adaylarını Bekliyor

Evleneceksen Gel programında annesi ile birlikte taliplerini arayan Dilara gelen adaylar ile ilgili annesinin fikrini de almak istemektedir.

44 yaşındaki Filiz locada kızı ile taliplerini aramaktan memnun olduğunu dile getirdi. Filiz daha önce 2 evlilik yapmış emekli polis memurudur. Farklı tarzı ile dikkatleri çeken Filiz nazik ve kibar konuşmaları ile taliplerine saygılı davranmasını bilen yönü ile dikkatleri çekmektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir