AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Emrah Kimdir Nereli Yaşı Boyu?

Evleneceksen Gel Emrah Kimdir Nereli Yaşı Boyu?

evleneceksen-gel-emrah-gorsel
Locada oturan gelin ve damat adaylarının birbirlerine talip olmalarının yanı sıra televizyonda izledikleri ve görüp beğendikleri gelin ve damat adaylarına talip olarak gelen kişilerin de programa katılabileceklere Evleneceksen Gel Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

Hafta için her gün canlı olarak yayınlanan programda başarılı sunucular Seda Sayan ve Uğur Arslan performansları ile oldukça dikkat çekiyor ve göz kamaştırıyor. Yıllardır dobralığı ile tannan ve çok sevilen Seda Sayan’ın programın reytinglerinde büyük payı var.

EVLENECEKSEN GEL EMRAH KİMDİR NERELİ YAŞI BOYU

Daha önce başından bir evlilik geçen yakışıklı damat adayı Emrah programa Neslihan’a talip olarak katıldı. Aradığı gerçek aşkı burada bulmak istediğini söyleyen Emrah 1.75 boyunda ve 74 kg ağırlığında.

Mersin doğumlu olan ve Mersin’de ikamet eden Emrah spor hocası olarak çalışıyor. 1980 doğumlu ve 36 yaşında olan danat adayının daha önceki evliliğinden 2 çocuğu bulunuyor. Aradığı mutluluğu bulmak için yarışmaya katıldığını her fırsatta söylemekten de geri kalmıyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir