AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Güzel Kaç Yaşında Boyu Ve Biyografisi

Evleneceksen Gel Güzel Kaç Yaşında Boyu Ve Biyografisi

evleneceksen-gel-guzel-kimdir
Güzel Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu evlilik programında eş adaylarını bekleyen ismi gibi güzel bir bayandır. Bu yazıda merak edilen evleneceksen gel güzel kaç yaşında boyu ve biyografisi hakkında bilgileri bulabileceksiniz.

Evleneceksen Gel Güzel Kimdir

Güzel 26 yaşındadır. Hiç evlilik yapmamıştır. Aslen Türkmenistanlı olan gelin adayı Türkiye’de Ankara’da yaşamaktadır.

Güzel Hanım programda şık ve güzel duruşuyla dikkatleri toplamış çok fazla talibi gelmesine rağmen aradığını bulamamıştır. Zaman zaman gelen talipleriyle tanışmak isteyen Güzel bugüne kadar aradığını bulamamıştır.

Bir ara Müjdat ile iyi bir ilişki kurmaya çalışmış fakat Özer’in araya girmesi sebebi ile ilişki ayrılıkla sonuçlanmıştır. Güzel canlı yayında Müjdat için söylediği Mesele şarkısı ile de hatırlanmaktadır.

Güzel gelin adayı programda dobra konuşmaları ve bir bayan olarak kendini ezdirmeye asla izin vermeyen tavırlarıyla da dikkat çekmektedir. Güzel hanım da diğer adaylar gibi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Daha önce aylık saç masrafım 5 bin Tl tutuyor diyerek dikkat çekmişti.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir