AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Güzel Mesele Şarkısı

Evleneceksen Gel Güzel Mesele Şarkısı

evleneceksen-gel-guzel-mesele-sarkisi
Star TV ekranlarında yayınlanan program yeni sezonuna Show TV ekranlarından bomba gibi başladı. Yeni gelin ve damat adayları ile Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan program evlerinize neşe saçmaya devam ediyor.

Çiftlerin mutluluk yolundaki ilk adımları ekran karşısında atmasına yardımcı olan program yuva kurmaya devam ediyor. Evlenme kararı alan çiftler bu programda nişanlanıyor, bu programda evleniyor.

Evleneceksen Gel programının sevilen şarkılarından Mesela şarkısını Güzel’in söylemesi ekranlarda büyük yankı uyandırdı. Güzel’in farklı yorumu ile seslendirdiği şarkı büyük beğeni topladı.

Güzel Kimdir?

Evleneceksen Gel programının ismi kadar yüzü de güzel gelin adaylarından biri olan Güzel Hanım Türkmenistan’dan gelmiştir. Ankara’da yaşamına devam eden Güzel Hanım 25 yaşında, daha önce hiç evlilik yapmamış gelin adayıdır.

Dikkatleri geldiği günden beri üzerinde toplamayı başaran Güzel Hanım dobra kişiliği ile her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da kendi bildiği doğruları söylemekten çekinmeden yoluna devam etmektedir. Talibi Özer Bey ile görüşmeye devam etmektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir