AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Güzel Ve Oğuz Neden Ayrıldı? Barışacaklar Mı?

Evleneceksen Gel Güzel Ve Oğuz Neden Ayrıldı? Barışacaklar Mı?

evleneceksen-gel-guzel-ve-oguz
Önceleri Star Tv ekranlarında yayınlanan program yeni sezonunda Show Tv ekranlarında bomba gigi yayınları ile evinize konuk olmaya devam etmektedir.

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı program aynı formattaki diğer rakiplerinden önce yayına başlaması ile kendi alanında büyük bir beğeni toplamış ve reyting sıralamalarında başarı elde etmiştir.

Evleneceksen Gel programının beğenilen gelin adaylarından biri olan Güzel ile Oğuz arasındaki ilişki bir dönem en çok konuşulan konular arasında yer almıştır.

Yaptığı açıklamalar ile gündeme oturan Güzel Oğuz’dan şikayetçi olduğu durumları dile getirerek ilişkinin bu şekilde devam edemeyeceğini ifade etmiştir.

Oğuz’un locadaki diğer bayan adaylar ile çok samimi olduğun ve buraya gönlünü eğlendirmeye geldiğini iddia eden Oğuz ile Güzel2in arasına Oğuz’un annesinin girmesi ile olaylar içinden çıkılmaz bir hal alarak çift ayrılma kararı almıştı.

 Oğuz ve Güzel Yeniden Bir Arada

Geçen bir yılın ardından farklı talipler ile devam edemeyen ve aradığı aşkı bulamayan eski sevgililerin yeniden bir arada olduğunun konuşulması izleyicilerde şok etkisi yaratmıştır.

Yeniden görüştükleri iddia edilen Oğuz ve Güzel’in bu defa evlenip evlenemeyecekleri büyük merak konusuyken çiftin önündeki en büyük engel Güzel’i gelin olarak istemeyen Oğuz’un annesidir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir