AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Halil Nereli Kimdir Kaç Yaşında?

Evleneceksen Gel Halil Nereli Kimdir Kaç Yaşında?

evleneceksen-gel-halil-kimdir
Seda Sayan’ın baskın kişiliği ve Uğur Aslan’ın sakin, huzur veren yapısıyla uyum içinde sundukları Evleneceksen Gel adlı programda her defasında birbirinden farklı adaylar göze çarpıyor.

Mutluluğu arayanlar, evlilik yapmayı düşünenler için hazırlanan programda kendilerine uygun olduğu düşünülen adaylar için gelen talipler yüz yüze gelip tanışıyor ve birbirlerini anlamaya çalışıyor.

Görüşmelerde her şey yolunda giderse, mutlu sona gelinmişse adayların nişanı ve nikâhı da stüdyoda yapılabiliyor. Programa katılım başvurusunun İnstagram hesabı aracılığıyla yapıldığı programdaki isimlerden biri olan, Evleneceksen Gel Halil, nereli, kimdir, kaç yaşında merak konusu.

Halil Bey nereli?

Star TV’de hafta içinde her gün yayınlanan evlilik programı olan Evleneceksen Gel ’de kalbinin sultanını arayan Halil Bey 30 yaşında, genç sayılabilecek bir damat adayı.

Başından bir kez evlilik geçmiş olan Halil beyin 2 tane çocuğu var. İzmir’de yaşayan ve kuaförlük yapan Halil eş olarak aradığı hanımın kendini bilen, oturup kalkmasını bilen, davranışlarına özen gösteren, saygılı bir hanım olmasını bekliyor.

Yarışmadaki adayların doğrudan sosyal medya hesapları yayınlanamıyor ama çok merak eden olursa arama motorlarını kullanarak internetten ulaşmalarının mümkün olabildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir