AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Hasan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Evleneceksen Gel Hasan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

evleneceksen-gel-hasan-kimdirMutlu bir evlilik hayaliyle gelen, orta yaşlı ve genç herkese kapısını açan evleneceksen gel evlilik programın konuklarından olan Hasan bey 30 yaşında, bir evlilik yapmıştır ve bu evliliğinden bir çocuğu vardır.

Ankara’da ikamet etmekte olan Hasan beyin mesleği taksi şoförlüğüdür. Aradığı mutluluğu ve huzuru bulamayan Hasan Bey, yakışıklı ve düzgün fiziğiyle dikkat çekmektedir. Kendisi için gelen taliplerinden şu ana kadar çok etkilendiği biri olmamıştır

Hasan beyin istekleri arasında, evlendikten sonra Ankara’da oturmak istemesidir. Bir dönem İrem’e ilgi duymuştur fakat İrem ‘in ailesi Hasan’ı istememişledir, bu yüzden ilişkileri resmiyete dökülmeden bitmiştir.

Kendine güvenen, yakışıklı ve bir o kadar da kıskanç olan Hasan’ın talepleri de oldukça ilginç, evde kendi sözünün geçmesini istiyor, gezmeyi çok seven gelin adaylarına olumsuz bakıyor. Genç ve yakışıklı olması bir kesim bayanı etkilese de yine bir kesim Bayan Hasan’ın bu teklifine çok sıcak bakmıyorlar. Çalışıp ekmeğini taştan çıkaran Hasan, gelen olumsuz tepkilere çok kulak kabartmıyor. Sabit fikirli fakat çok dürüst bir kişiliğe sahiptir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir