AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Hüsna Nereli Kaç Yaşında ?

Evleneceksen Gel Hüsna Nereli Kaç Yaşında ?

evleneceksen-gel-husna-kimdir
Show Tv ekranlarında rakiplerinden önce başlaması nedeni ile kendi alanında başarılı işlere imza atan Evleneceksen Gel Programı hafta içi her gün yayınlanmaktadır.

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı evlilik programı gelin ve damat adaylarının mutlu bir yuva kurabilmesi için çaba sarf etmektedir. Farklı adayları ile gündemde kalmayı sürekli başaran programın gelin adaylarından biri de Hüsna hanımdır.

Hüsna hanım 22 yaşında daha önce hiç evlilik yapmamış bir gelin adayıdır. İstanbul’da yaşayan gelin adayı emlak danışmanlığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Solmaz ile arasındaki gerginlik nedeni ile bir dönem tepki almış olan yarışmacı yeni adayları ile yoluna devam etme kararı almıştır.

 Evleneceksen Gel Program Formatı Nedir?

Sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı Evleneceksen Gel programı gen. çiftlerin, hayatının ikinci baharını yaşamak isteyen kişilerin umut ışığı olmaktadır. Farklı ve eğlenceli programları ile halkın beğenisi kazanan program çiftler en iyi gelin ve damat adayını bulma fırsatı vermektedir.

Birbirini tanıma kararı alan çiftlerin evliliğe giden ilk adımlarını atmada nişan törenlerinin gerçekleştirildiği programda çiftlerin nikah törenleri de yapılmaktadır.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir