AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Kamilla Kimdir Nereli Yaşı Ve Boyu

Evleneceksen Gel Kamilla Kimdir Nereli Yaşı Ve Boyu

evleneceksen-gel-kamilla-kimdir
Ekranların en eğlenceli evlilik programı olması ile beğenilen programlar arasında yer alan Evleneceksen Gel’in sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan yapmaktadır.

Hafta içi her gün canlı yayını ile evinize konuk olan program insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açma çabası ile çiftleri birbirine kavuşturmaktadır. Global yapımcılığın yapımcılığını üstlendiği program çiftlerin hayallerini gerçekleştirerek onları evlilik yolunda birleştiriyor.

Evleneceksen Gel programının en çok konuşulan isimlerinden biri de gelin adayı Kamilla’dır. Oxford’da eğitim alan Kamilla doktor annesi ile birlikte programa katıldı. Güzelliği ile dikkatleri çeken Kamilla 30 yaşındadır.

Fiziği ile büyük beğeni toplayan Kamilla Azerbaycan doğumludur. Güzel gelin adayı hayatını Almanya’da devam ettirmektedir.

 Kamilla’nın Adayları Kimdir?

Güzel gelin adayının stüdyoya geldiği günden beri talipleri gelmeye devam ediyor. Oxford’lu güzel lakabı ile tanınan Kamilla’ya son olarak Erdi Bey talip oldu.

Maddi anlamda kendine güvendiğini ifade eden Erdi Bey Kamilla’nın güzelliğinden etkilendiğini ifade etti. Zor beğenen gelin adaylarından biri olan Kamilla’nın Erdi Bey’den etkilenip etkilenmediği merak konusu olmuştur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir