AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Loca Adayları 2016 – 2017

Evleneceksen Gel Loca Adayları 2016 – 2017

evleneceksen-gel-loca-adaylari
Kişilerin yanlızlıklarını bir umut olmak için yapılan tv programları vardır. Kişiler kendi özelliklerinden bahsederek tercih edecekleri kişilerin kriterleri belirlerler.

Evlilik programları adı altında Tv ekranlarında yer almaktadırlar. Bunlardan biri de Show Tv de yayınlanmakta olan Evleneceksen Gel TV programıdır.

Yılların güçlü sunucuları Seda Sayan ve Uğur Arslan programı ekranlarda milyonlara duyurmaktadır. Program hafta içi her gün saat 15:00 de başlamaktadır. Farklı karakterlere sahip bir çok gelin ve damat adayları yer almaktadır. Peki ya Evleneceksen Gel Loca Adayları 2016 – 2017 kimlerdir.

Evleneceksen Gel Loca Adayları 2016 – 2017

Gelin Adayları : Selin – Nesibe – Didem – Ezgi – Münevver – Nuriye – Selcan – Solmaz- Şule – Narmeneli – Filiz – Kasandra – Leyla – Ayşe – Cemile – Hilal – Ebru – Ayşe – Bedriye- Şerife – Semra – Kader – Aslı

Erkek Adayları : Talat – Erkan – Koray – Zafer- Ahmet – Nihat – Dursun – Fatih – Selçuk – Hayrettin – Berhem – Samet – Musa _ tanju – Onur – Ata

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir