AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Neslihan Evlendi Mi?

Evleneceksen Gel Neslihan Evlendi Mi?

evleneceksen-gel-neslihan-evlendi-mi
Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel isimli evlilik programının en zor adaylarından biri olan Neslihan, çok uğraşmasına ve istemesine rağmen henüz bir evlilik kararı verememiştir.

Bunun sebebi olarak belki 2 çocuğunun olması, belki Neslihan’ın annesine olan düşkünlüğü belki de taleplerinin çok olmasının kafasını karıştırıyor olması düşünülmektedir.

Kaç defa nişan töreni olsa da maalesef birlikteliklerini nikâhla noktalayamayan Neslihan Hanım’ın akıbetinin ne olacağını henüz kimse kestirememektedir. Her kesin merak ettiği Evleneceksen Gel Neslihan Evlendi Mi? sorusunun cevabını eminiz Neslihan Hanımın en yakın arkadaşları bile cevaplayamamaktadır.

Peki, bu Neslihan Hanım kimdir?

 

Neslihan Hanım 32 yaşında, daha önce 1 evlilik yapmış, yaptığı evlilikten 2 evlat sahibi ve İstanbul’da yaşayan başörtülü bir bayındır.

Güzel oluşu ve düzgün diksiyonuyla birçok adayının dikkatini üzerine çeken Neslihan, maalesef karar verme aşamasında pek te öyle net olamamaktadır. Başka bir evlilik programında da boy gösterip hatta oradaki bir adayıyla da nişan töreni yapan güzel bayanın evlilikten yana şansı pek açık değil. Kendisine iyi bir eş Çocuklarına iyi bir baba arayan Neslihan Hanım umarız aradığı saadeti bulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir