AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Nevin Kimdir Nerelidir Yaşı Ve Boyu Kaç?

Evleneceksen Gel Nevin Kimdir Nerelidir Yaşı Ve Boyu Kaç?

evleneceksen-gel-nevin-kimdir
Ekranların mutluluk dağıtan programı Evleneceksen Gel Show TV’de her gün canlı yayınlanarak bizlerle olmaya devam ediyor. Program hafta içi her gün saat 15.00’de canlı yayın ile ekranlarımıza geliyor.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’nın birlikte sunduğu renkli ve eğlenceli programda gelin ve damat adayları birbirlerini tanıma yolunda ilerlerken her gün yeni buluşmalar ve karşılaştırmalar yaşanıyor. Mutlu sona ulaşan çiftlerin nikâh ve düğünleri stüdyoda yapılırken başvurular ise programın instagram ve facebook hesapları üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Evleneceksen Gel Nevin Kimdir Nerelidir Yaşı Ve Boyu

Programa İstanbul’dan katılan Nevin ise daha önce hiç evlilik yapmamış bir gelin adayı. Daha önce Bekir’e talip olan Nevin aradığı mutluluğu bulamayınca locaya geri döndü ve şuanda da kendisine gelecek olan talipleri bekleyip mutluluğa ulaşmaya çalışıyor.

31 yaşında ve 1985 doğumlu olan Nevin 1.65 boyunda. Programda söylediği şarkılar ile de dikkat çeken Nevin aradığı mutluluğu bulana kadar eş adayını aramaya devam edeceğini her fırsatta dile getiriyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir