AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Nurullah Nereli Kaç Yaşında

Evleneceksen Gel Nurullah Nereli Kaç Yaşında

evleneceksen-gel-nurullah-yas
Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel programının en dikkat çeken damat adaylarından biri olan Nurullah taliplerini aramaya devam etmektedir.

Hafta içi her gün yayınlanan program canlı yayını ile Show TV ekranlarından evinize konuk olmaktadır.

Evleneceksen Gell2şn popüler damat adaylarından biri olan Nurullah 23 yalındadır. Daha önce hiç evlilik yapmamış olan damat adayı Kocaeli’nde yaşamaktadır.

Kıskanç bir bayan ile tanışmak istemediğini sık sık dile getiren damat adayı Nurullah kendinden yaşça daha büyük biri ile yoluna devam etmektedir.

25 ile 28 yaşları arasındaki taliplerini bekleyen Nurullah kendi gibi dik durmayı seven ve başarılı bir bayan ile evlilik yolunda adım atmak istemektedir.

Nurullah ve Solmaz İlişkisi Bitti Mi?

Bilindiği gibi Nurullah ve Solmaz ismi son günlerde en çok anılan isimlerden biri olmuştur. Çift bir süre beraber olma kararının ardından yollarını ayırmıştır.

Nurullah’ın Solmaz’ın dans etmemesini istemesi ve Solmaz’ın bu durumu kabul etmeyerek ekran karşısında dans etmeye devam etmesi üzerine ikili yollarını ayırma kararı alsa da henüz birbirlerinden tam anlamı ile vazgeçemedikleri düşünülmektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir