AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Oğuz İnstagram Facebook Ve Twitter Hesabı

Evleneceksen Gel Oğuz İnstagram Facebook Ve Twitter Hesabı

evleneceksen-gel-oguz-fan
Star TV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Uğur Arslan ile Seda Sayan’ ın yaptığı Evleneceksen Gel programının evlenmek için aday olan kişilerine talipler oldukça yoğundur.

Her talibin sosyal medyalardan oldukça geniş fan kitlesi bulunan adaylar için fan clubler bile kurulmaktadır. Evleneceksen Gel programının evlenme adaylarından biri olan Oğuz Altunsoy, yarışmaya katıldığı günden itibaren adeta çoğu genç kızın gözdesi haline gelmiştir.

Kimi kızlar fazla egoist bulurken, kimisi ise oldukça yakışıklı, karizmatik ve kibar bulmaktadır. 23 yaşında olan Oğuz Altunsoy, İzmir’ de yaşamaktadır.

Yarışma için şuan İstanbul’ da bulunan Oğuz Altunsoy, diş hekimi asistanı olarak çalışmaktadır. Oğuz Altunsoy’ un fan kitlesi gün geçtikçe daha da fazla artmaktadır. Artan fanlar ile birlikte kişisel bilgileri de araştırılmaktadır. Fakat program yönetimi adayların kişisel bilgilerini paylaşmamaktadır.

Peki, Evleneceksen Gel Oğuz İnstagram Facebook ve Twitter Hesabı nedir? Nasıl ulaşırım?

Oğuz Altunsoy’ un şuan için bilindiği kadarıyla Facebook ve Twitter hesabı bulunmamaktadır. Fakat https://www.instagram.com/oguz.altunsoy/ linkinden İnstagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir