AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Oğuz Nereli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Evleneceksen Gel Oğuz Nereli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

evleneceksen-gel-oguz-kim
Seda Sayan ve Uğur Arslan ikilisinin birlikte sundukları ekranların en çok izlenen izdivaç programlarından bir tanesi olan Evleneceksen Gel hafta içi her gün canlı yayınlanan bölümleri ile ekranlarımızda bizimle birlikte oluyor.

Sunucuları ile beraber locada oturan gelin ve damat adaylarının da renkli kişilikleri, dansları ve sohbetleri ile oldukça ilgi çeken program gündüz kuşağının en çok izlenen yapımlarından bir tanesi. Programda aynı zamanda Seda Sayan giydiği kostümleri, saçı, makyajı ve sempatik tavırları ile hayranlarından tam not almaya devam ediyor.

Evleneceksen Gel Oğuz Nereli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Programın en dikkat çeken damat adaylarından bir tanesi ise Oğuz’dur. Daha önce başından hiç evlilik geçmediğini söyleyen yakışıklı damat adayı 23 yaşında ve 1993 doğumlu.

İzmir doğumlu olan ve ailesi ile birlikte İzmir’de yaşayan Oğuz diş hekimliği asistanlığı yaparak hayatını sürdürüyor. Gerçek aşkı bulmak için programa katıldığını söyleyen Oğuz gerçek aşkı, mutluluğu ve birlikte yaşlanacağı kişiyi bulmadan programdan ayrılmaya niyetli olmadığını belirtiyor.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir