AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Özkan İnstagram Facebook Twitter Hesabı

Evleneceksen Gel Özkan İnstagram Facebook Twitter Hesabı

evleneceksen-gel-ozkan-instagram
Özkan Bey Kimdir:
İzmir’de yaşayan Özkan Bey, 22 yaşındadır. Daha önce bir evlilik yaşamamış bekar bir yarışmacı adayıdır. Yaptığı meslek ise emlak danışmanlığıdır. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programında yarışmacı, aday olan taliplerini TV programında beklemektedir.

Özkan Bey ile iletişime geçmek için bir takım sosyal hesap adresleri bulunmaktadır. Bu İnstagram, Facebook, Twitter hesapları üzerinden Özkan Bey ile iletişime geçilebilir. Kişisel hesapları olan bu sosyal hesaplar ile sponsorluk, ajans çalışmaları, reklam ve yarışma işbirliği için DM atılabilir.

İletişim Adresleri:

  • Özkan Bey İnstagram adresi: @evleneceksengelOzkan
  • Özkan Bey Facebook adresi: Evleneceksen Gel Özkan
  • Özkan Bey Twitter adresi: @EvleneceksenOzkan

Özkan Bey’i destelemek ve takip etmek için bu adresler üzerinden ulaşabilirsiniz. Yakından takip etmek ve hakkında bilgi sahibi olmak için bu adreslerden DM atabilirsiniz.

Evleneceksen Gel resmi sayfası üzerinden Özkan Bey’e talip olarak Show TV ekranlarından programa katılmak mümkün. Program iletişim adresleri üzerinden irtibata geçerek Özkan Bey hakkında bilgi alarak adayı olunabilir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir