AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Özlem Kimdir Kaç Yaşında Boyu Nedir

Evleneceksen Gel Özlem Kimdir Kaç Yaşında Boyu Nedir

evleneceksen-gel-ozlem-kimdir
Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan evlenme programı olan Evleneceksen Gel Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda yerini almaktadır.

Evlenmek isteği olan gelin adayları ile damat adaylarını karşı karşıya getirerek tanışmalarına vesile olan program sayesinde pek çok çift evlilik hayatına adım atmışlardır.

Evleneceksen Gel Özlem Kimdir Kaç yaşında Boyu Nedir:

Özlem, 28 yaşında ve modellik yapan bir gelin adayıdır, programa geldiği andan itibaren güzelliği ve çekiciliği ile dikkatleri toplamıştır. Hayatında hiç evlilik yapmamıştır, kendisine gelecek adayların da 30 – 35 yaş aralığında ve evlilik yapmamış olmasını istemektedir.

Daha önce evlenmiş ve çocuklu beyleri tercih etmemektedir, iş güç sahibi ve maddi durumu iyi olan adayları tercih etmektedir.

Evleneceksen Gel Özlem’in Boyu Nasıldır?

Modellik yapan Özlem’in boyu tahmin edeceğiniz gibi uzundur, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çekmektedir. Uzun boylu olması nedeniyle gelecek adaylardan da uzun boylu olmalarını beklemektedir.

Kendine güvenen, kendinden emin bir gelin adayı olan Özlem kendine güvenen yakışıklı damat adaylarını beklemektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir