AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Perihan Kimdir Nereli Soyadı Ne?

Evleneceksen Gel Perihan Kimdir Nereli Soyadı Ne?

evleneceksen-gel-perihan-kimdir
Yeni sezon da Show TV ekranlarında hafta içi her gün Seda Sayan ve Uğur Arslan sunumu ile ekranlara gelen Evleneceksek Gel adlı evlilik programına ilgi çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Hafta içi her gün saat 15.00’ de ekranlarda sevenleri ile buluşan ikili sevenlerin buluşmasına ve evlenmek isteyen herkesin evlenmesine vesile oluyor. Yarışma da bugüne kadar birçok çift evlenmiş ve hatta bebek sahibi olmuşlardır.

Evleneceksen Gel programı, adayları ile tüm ilgiyi üzerinde topluyor. Güzel ve yakışıklı adaylar sempatiklikleri ve ilginç tavırları ile izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Program esnasında olaylar hiç bitmek bilmiyor. Programa katılan Perihan Hanım farklı kişiliği ile merak uyandırıyor.

Evleneceksen Gel Perihan Hanım Kimdir?

Programa gelmesi ile tüm ilgiyi üzerinde toplayan Nesrin Hanım’ın hakkında ki bilgiler takipçileri tarafından merak ediliyor. Perihan Hanım 38 yaşındadır. Genç yaşına rağmen 3 evlilik yapmıştır.

İstanbul ilinde ikamet etmektedir. Evleneceksen Gel programında kendine bir eş arayan Perihan Hanımın 3 tane çocuğu bulunmaktadır.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir