AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Polis Filiz Kimdir Nereli Yaşı Boyu Nereli?

Evleneceksen Gel Polis Filiz Kimdir Nereli Yaşı Boyu Nereli?

evleneceksen-gel-polis-filiz-kimdir
Evleneceksen gel programı hafta içi her gün Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumu ile izleyicilerin karşısına çıkmakta olan bir izdivaç programıdır.

Bu programda locada ki adaylar birbirlerine talip olabiliyor ve evlenmek isteyen bay ve bayanlar bu programda kendilerini tanıtarak ekran karşısında kendilerine uygun adayları seçme imkanı buluyor. Ayrıca program dâhilinde birbirlerini uygun görüp evlenmek isteyen kişiler nişanlanıyor ve evleniyor.

Programda kendini tanıtan adayların talipleri de ekran üzerinden bu adayları merak ederek onlar hakkında daha geniş çaplı bir bilgiye sahip olmak isteyebiliyor.

Polis Filiz Kimdir

Evleneceksen gel programında yer alan polis Filiz Hanım daha önceden iki kez evlilik yapmış bulunmaktadır. Önceki evliliklerinden bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Emekli polis memuru olmakla birlikte Ankara’da ikamet ediyor. Farklı tarzıyla da izleyicilerin ve taliplerinin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarıyor.

Evleneceksen Gel Polis Filiz’in Yaşı

Evleneceksen Gel programının adaylarından birisi olan emekli polis memuru Filiz hanım şuan da tam olarak 44 yaşındadır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir