AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Selçuk Kimdir Soyadı Nedir? Kaç Yaşındadır Mesleği Ve Hayatı

Evleneceksen Gel Selçuk Kimdir Soyadı Nedir? Kaç Yaşındadır Mesleği Ve Hayatı

evleneceksen-gel-selcuk-kimdir
İlk olarak Show TV ekranlarında ekran karşısına gelen şimdi ise Star TV ekranlarında sevenleri ile buluşan Evleneceksen Gel adlı evlendirme programı Seda Sayan ve Uğur Arslan sunumu ile hafta içi Her gün sizler ile buluşmaya devam ediyor.

Sevenlerin kavuşmasına yardımcı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan insanlara verdikleri güven ile programa katılan adayların sayısını gittikçe arttırıyor.

Programa katılmış olan adaylar arasında birkaç isim sürekli ön plana çıkıyor. Bu adaylardan bir tanesi de Selçuk Bey olmaktadır.

Evleneceksen Gel Selçuk Kimdir?

Evleneceksen Gel Selçuk Bey’in soy ismi bilinmemektedir. Evleneceksen Gel Selçuk milli tekvandocudur. Damat adayı 26 yaşındadır. Selçuk Bey İzleyenler tarafında programda bey efendi tavırları ile dikkat çekmektedir.

Sainaz adlı gelin adayı ile aşk yaşan Selçuk Bey aradığı mutluluğu Sainaz Hanım da bulamadı ve adaylarını aramaya devam ediyor. Yarışmacıların program formatı gereği sosyal medya hesapları paylaşılamamaktadır.

Program başvuruları iletişim adreslerinden ve programın resmi sosyal medya hesaplarından kolaylık ile gerçekleştirilebilmektedir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir