AnaSayfa / Medya Takip / Evleneceksen Gel Songül İnstagram Facebook Ve Twitter Hesabı

Evleneceksen Gel Songül İnstagram Facebook Ve Twitter Hesabı

evleneceksen-gel-songul-fan
Seda Saya’nın ve Uğur Aslan’ın birlikte sunduğu ve Show TV ekranlarında izleyicilerin çok sık takip ettiği gündüz kuşağı programı, gelin ve damat adaylarını buluşturuyor.

Evleneceksen Gel Adayı Songül Solmaz daha öncede Zuhal Topalın evlilik programına katılarak damat adaylarını aramıştı. Farklı karakteri ile Fecebook ve Twiter’da birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

Gündemden düşmeyen bazen hayretle bazen de merak ile takip edilen Songül Solmaz videoları Youtube ve Facebook’ta çok tıklanıyor.

Evleneceksen Gel Programı’nın vazgeçilmez karakteri haline gelen ve renkli dans şovları ile damat adaylarını ekran karşısında mest eden Songül, adaylarını aramaya devam ediyor. 26 yaşında olan ve taliplerinde yaşa önem vermediğini açıklayan yarışmacı, damat adaylarında bulunacak tek kriterin kendinden küçük yaşa sahip olmamasıdır.

Gündüz kuşağında farklı tarzlarda şarkılara ve danslara eşlik ederek sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Konya da yaşayan Songül Solmaz için damat adayının nereli olduğu ve nerede yaşadığı önemli değil.

Songül Solmaz Instagram, Facebook ve Twiter Hesapları

Evleneceksen gel adaylarının özgeçmişleri yayınlandığı kanalların web sitelerinde bulunuyorken, sosyal medya hesaplarıysa gizli tutulmaktadır. Instagram üzerinde songulsolmazzx, Songul9242, solmazofficial35 SS resmi hesaplarıdır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Kalp Atışı Facebook, İnstagram Twitter Adresleri

Dizinin hayranları en çok sosyal medya hesplarını merak ediyor. Bugün Kalp atışı dizisinin Facebook, Twitter, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir